Widok

Nothing else matters...

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
To był najszczęśliwszy dzień w moim życiu... i najbardziej męczący ;)
Ale wszystko po kolei... Jako, że nasz ślub był dosyć wcześnie, bo o 14:00, to u fryzjera wylądowałam o 8:00, potem makijaż i do domku. Chwila relaksu, potem ubieranie się. Już się nie mogłam doczekać, aż założę swoją wymarzoną sukienkę. Chwilę później zjawił się fotograf i kamerzysta, a tuż za nimi mój ukochany M. Serce zabiło mi mocno na jego widok, po czym zaraz spłynął na mnie spokój, jak zawsze w Jego obecności. Zdecydowanie bardziej stresowali się rodzice przed błogosławieństwem, mamy starały się nie rozkleić, ale nie dały rady, uroniły kilka łez, mam nadzieję, że ze szczęścia :)
Kilka fotek i ujęć tuż przed wyjściem i pojechaliśmy do kościoła. Przed mszą dopełniliśmy wszystkich formalności i stanęliśmy w drzwiach kościoła, wszyscy goście czekali już na nas w środku. Cudownie było zobaczyć tyle znajomych i życzliwych twarzy krocząc do ołtarza. Ksiądz Marcin bardzo ładnie i sprawnie poprowadził mszę, wygłosił krótkie kazanie, po którym minął mi stresik.
Sama przysięga była najpiękniejszym momentem tego dnia, M. powtarzał wszystko patrząc mi głęboko w oczy, kiedy przyszła moja kolej czułam się tak jakbyśmy byli tylko we dwoje, nikt inny i nic innego się wtedy nie liczyło. Ksiądz pozwolił nam się na końcu pocałować i tak właśnie zostałam żoną. Do końca mszy uśmiech nie schodził mi z twarzy. :)
Potem życzenia i droga na salę weselną. Miłe przywitanie przez właścicieli hotelu, pięknie przystrojona sala, przynajmniej tak mówili goście, bo szczerze mówiąc dla mnie to już nie miało znaczenia. Także nie warto się stresować takimi pierdołkami jak kolor serwetek czy kokardek ;-p
Po obiedzie pierwszy taniec – zespół zagrał na naszą prośbę „Nothing else matters” (Metallica) co trochę zdziwiło gości, zwłaszcza tych starszych. Potem zaczęła się zabawa, która mimo upału, trwała do rana. Mój M., który nie lubi tańczyć, prawie nie schodził z parkietu. Było cudownie, ale wszystko co dobre, szybko się kończy. Cały dzień szybciutko minął. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na poprawiny, bo dzięki temu przedłużyliśmy sobie dobrą zabawę i podtrzymaliśmy wspaniałą atmosferę.

Z czystym sumieniem mogę polecić:
Kwiaciarnię Stokrotka ze Starogardu Gd. – ładny wystrój kościoła, bukiecik ślubny z goździków dokładnie taki jak chciałam :)

Fryzura i makijaż – Akademia Urody na Hallera w Starogardzie – efekt był super, fryzurka trzymała się całą noc, tak samo jak makijaż, pomimo upału.

Hotel „Wrota Kaszub” w Starej Kiszewie - pełen profesjonalizm pani Kasi, duża elastyczność, dostosowanie się do sugestii, całonocne czuwanie nad przebiegiem wesela, spełnianie próśb naszych gości – serdecznie za to dziękujemy, do tego pyszne jedzonko, ładnie podane, niestety dużo zostało, bo było bardzo gorąco i nikomu za bardzo nie chciało się jeść.

Polecam też wódeczkę Wratislavia, przypadła gościom do gustu, a oprócz tego ma bardzo ładną butelkę i atrakcyjną cenę (bynajmniej pół roku temu tak było).

Ale i tak najlepszym wyborem okazał się zespół DeTe z Tczewa – chłopaki świetnie rozkręcili zabawę, dostosowywali rodzaj muzyki do gustów gości, mieli bogaty repertuar, ciekawy wokal. A do tego pan Tomek bardzo sympatyczny, poprowadził oczepiny z humorem. Ogólnie 6 (z plusem nawet ;)

Tort z cukierni Jarzębińscy z Kościerzyny, pychotka, mieliśmy 7 pięter na 90 gości (ok.11kg) i tuż po rozpoczęciu poprawin zniknął całkowicie.

Ciasta piekła nam pani Basia z Bytoni, zamówiliśmy ich z dużym zapasem, a nic nie zostało, ludzie kilka razy biegali po dokładkę do kawy. Resztę rozdaliśmy w poprawiny i niestety nie zdążyłam prawie nic posmakować.

Kamerzysta Video-Wspomnienia – niezauważalny, z poczuciem humoru, czekamy na efekty jego pracy.

Zdjęcia – Łukasz Ostalski z O-studio, fajne pomysły, naturalne pozy, nie mogę się doczekać materiału.

Strzałem w dziesiątkę okazała się księga pamiątkowa, w którą goście wpisywali życzenia, najpierw nieśmiałe, standardowe teksty, potem już popuścili wodze fantazji i momentami można się uśmiać do łez.

Również prośba o książki zamiast kwiatów się świetnie sprawdziła, nasza biblioteczka powiększyła się o ponad 40 pozycji, z czego żadna się nie powtórzyła.

Dziękuję wam Forumki, za pomysły i informacje, dzięki którym ten dzień był niezapomnianym przeżyciem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to sto lat i gratuluję :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Życzę dużo szczęścia :D Wszystkiego dobrego :)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkiego najlepszego i duzo milosci:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sto lat sto lat.. ;)
wszystkiego dobrego;*
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratuluję i życzę dużo miłości:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratulacje ! najlepszego na nowej drodze życia :)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iwi, moje ogromne gratulacje!! :)
image
http://forum.trojmiasto.pl/Moim-szczesciem-chce-nakarmic-calutki-swiat-04-09-2010-czyli-fioletowe-wesele-nilli-t181137,1,11.html?hl=nilla#hl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje. Wszystkiego dobrego Iwi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iwi gratulacje!!
Ja mam do Ciebie pytanie o salon na Hallera. Tam jest i makijażystka i fryzjer? ila płaciłaś za usługi? Czy miałaś próbny makijaż i fryzurę? Jesli można to poprosze fotkę na maila.. sokolka@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ivi
Duzo duzo milosci, a reszta sam sie ulozy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słonca każdego wspólnego dnia ,

gratulacje !
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje szczęśliwej Parze Małżonków!! :D
wiele szczęścia i miłości!! :D

No i czekamy na fotorelację :D
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na razie jedna foteczka
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pieknie wygladaliscie, jeszcze raz gratuluje:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaaaaale ślicznie, naprawdę super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Życia!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iwi ślicznie wyglądałaś :)- śliczna fryzurka i jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!!!
[url=http://www.weddingcountdown.com]
image
[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkiego najlepszego raz jeszcze dla Państwa Młodych!!!! :) Sto lat w zdrowiu i miłości :) :)
ps. przepięknie !!!!!! :):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pięknie ( Iwi - jesteś śliczną dziewczyną).
Gratulacje i Wszystkiego Dobrego na Waszej Nowej Wspólnej drodze :)
p.s. prosimy o wiecej fotek :)
image
Tanie Srebro : Sopot MICKIEWICZA 25A czynne w pon.8-18, w tygodniu 7-16 w sob. 7-13
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dziękuję za miłe słowa
to jeszcze coś wkleję :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

sukienka oraz wszelkie dodatki - na sprzedaż, serdecznie zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Iwi ja szukam bolerka i poduszki na obrączki , a może tez miałaś? Ostatnio dobrze nam poszły te nasze interesy :)
[url=http://www.weddingcountdown.com]
image
[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poduszka jaki kolor wstazki? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nie mam żadnej z tych rzeczy, obrączki daliśmy przed msza księdzu, a bolerka nie chciałam - mogłam sobie na taki kaprys pozwolić, bo mieliśmy ładną pogodę :)

z gadżetów mam jeszcze tubę strzelającą z płatkami róż (białymi) - zapomnieliśmy o niej kompletnie :p
woreczki na grosiki, oraz stojaczek na długopis do księgi gości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
założylam wątek na ,którym poszukuje bolerka i poduszki na obrączki :) więc jak ktoś się trafi to czekam na jakieś wieści http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=180821&c=1&k=11 ehhhh.. no cóż szukam dalej :)
[url=http://www.weddingcountdown.com]
image
[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, aby przypomnieć że sukienka jest na sprzedaż
wzrost 174cm + obcas
biust - 86cm
pas - 70cm
biodra 97cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iwi
Ale Ty sliczna jestes:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję... :)
To magia tego dnia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkiego naj,naj,najlepszego na NOWEJ DRODZE ZYCIA:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziś mija rok...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetne zdjęcie, ślicznie wyglądałaś:)

I gratulacje z okazji rocznicy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję bardzo :)
mój mąż nie przepada za romantycznymi plenerami i chciał coś "innego", więc wbiliśmy się na stocznię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale piekna suknia... i jedna z ladniejszych panien mlodych, jakie widzialam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam,
czy sukienka nadal na sprzedaż?
jeżeli nie to proszę podać jaki to model??
z góry dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję ~mężatka :)

~annas, niestety sukienka już sprzedana, jest to la sposa sala
wiem, że santa miała podobną do sprzedania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję!
ślicznie Ci w niej było :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry